נעים להכיר- צוות קריית חינוך "שיטים"

רז לחוביצר מנהל קריית החינוך 0528-310961
דליה שחר מנהלנית ומזכירת קריית החינוך 052-5450786
צוות מוביל מסלול ערבה/סיני    
רז לחוביצר מנהל קריית החינוך  
חני בלוי יועצת , צוות מוביל  
נועה יונש יועצת , צוות מוביל  
רונית טנא מורת שילוב ה'-ו',רכזת חינוך מיוחד, צוות מוביל  
אילת נחמיאס סגנית,רכזת א'-ב' ,צוות מוביל,מחנכת כיתה ב'1,  
סטלה שפירא רכזת ג'-ו', צוות מוביל, מחנכת כיתה ג'2  
אורלי בן-איון גוזל רכזת פדגוגית, רכזת שפה, מחנכת ו'2  
עירא זיו אב רכז מתמטיקה  
     
רכזים/ בעלי תפקידים    
צביקי מאיר פסיכולוג חינוכי  
ניצן גדז' רכזת השתלבות והכלה ,מורת שילוב א'-ב'  
איילת פלס רכזת חברתית,מחנכת כיתה ו'1  
עינת מררי רכזת העצמה , מורת בוסתן, א',ב', ה' ו'  
עדיאל קדוש רכז בטחון, מורה מקצועי, חינוך תורני  
יהודה סבן רכז טיולים,מורה לספורט א-ד',  
     
מורן בן דוד רכזת זה"ב , מחנכת כיתה א'2  
מאיה גרוסמן רכזת סל תרבות, מורה למוסיקה א-ב, מקהלה  
חיה קיסוס רכזת חינוך תורני, רכזת תקשוב  
הדר הוד רטנר טיפול באומנות  
     
מחנכות מסלול ערבה    
עדי פלד מחנכת כיתה א'1  
מורן בן דוד מחנכת כיתה א'2  
אילת נחמיאס מחנכת כיתה ב'1, סגנית,רכזת א'-ב', צוות מוביל  
מריאנה נתן משה מחנכת כיתה ב'2  
רינת בן זמרה מחנכת כיתה ג'1  
סטלה שפירא מחנכת כיתה ג'2, רכזת ג'-ו', צוות מוביל  
גלית צור מחנכת כיתה ד'1  
אורנה טל מחנכת כיתה ד'2  
שחר איתני מחנכת כיתה ה'1  
הילה אלדר מחנכת כיתה ה'2  
איילת פלס מחנכת כיתה ו'1  
אורלי בן-איון גוזל מחנכת כיתה ו'2, מורה לאנגלית ו',רכזת שפה  
     
מורים מקצועיים מסלול ערבה    
אפרת רם מורה לשפה א'-ב' , מרחב גני  
ליאורה פוליקר מורה לאנגלית ב', ג', + אנתרופוסופי ד'-ו'  
שלי פאר מורה לאנגלית ד'-ה  
דינה כהן מורה לאנגלית ה'-ו  
רוני רייס מורה למדעים א'-ב, בנייה ירוקה  
עירא זיו אב מורה לחשבון ב'-ד ,מחשבים ו' רכז מתמטיקה  
אפרת דהן מורה למתמטיקה ה'-ו  
דליה מעוז מורה לשירה, סייעת כיתה ב'2  
יהודה סבן מורה לספורט א-ד', רכז טיולים  
יוסי לין מורה לספורט ד-ו'  
עדיאל קדוש רכז בטחון, מורה מקצועי, בוסתן, חינוך תורני  
חיה קיסוס מורה חינוך תורני  
חוליאנה מויאל מורה לאומנות א'-ו'  
מאיה גרוסמן מורה למוסיקה א'-ב, רכזת סל תרבות  
חנאן ג'פאלי מורה לערבית ו', ומגזר בדואי  
דינה לוי תומכת הוראה שכבות ג'-ד'  
     
מורות שילוב/
ח. מיוחד
   
רונית טנא מורת שילוב ה'-ו', צוות מוביל, רכזת חינוך מיוחד  
ליאת רייס מורת שילוב ד'-ה'  
ענת לזר מורת שילוב ג' + שילוב וולדורף  
ניצן גדז' מורת שילוב א'-ב'  
צביה טל הוראה מתקנת מתמטיקה  
ספיר צברי מורה לשפה – תומכת הוראה שכבות ג-ד/ מורה בתכנית "אמירים"  
רעות לוריא מורת שמ"ע (ליקויי שמיעה)  
     
תמכות הוראה    
איקה אלקיים סייעת כיתה א'1  
דליה מעוז סייעת כיתה א'2, מורה לשירה א-ב  
אורה פרס סייעת כיתה ב'1  
נורית רותם סייעת כיתה ב'2  
אביבה דינין סייעת אישית   
קרן מילמן סייעת אישית   
יעלית רז סייעת אישית   
ענת לוי סייעת אישית   
שני מקורט סייעת אישית   
אורי ארז סייעת רפואית   
גלית חלץ סייעת רפואית   
אהונים אביי סייע אישי ב'  
     
צוות חינוך – מסלול סיני    
חיה קיסוס מורה חינוך תורני  
רבקה אוזן מורה לחינוך תורני ג'-ד'  
מרים צלח הלוי מורה לחינוך תורני א-ב'  
עדיאל קדוש רכז בטחון, מורה מקצועי, בוסתן, חינוך תורני  
     
בוסתן וחווה חקלאית    
עודד קינן מנהל חווה חקלאית ובוסתן  
עינת מררי מורת בוסתן,  
עידו הרפז מורה בוסתן  
עדיאל קדוש רכז בטחון, מורה מקצועי, בוסתן, חינוך תורני  
עינב אזולאי סיגלר מורת בוסתן,  
     
שיעורי העשרה/העצמה    
קובי עברי מיחדוש  
שוקי עברי מיחדוש  
נועה בר נס מייקרס  
רחלי ברדו מדעים  
רבינס דבי טיפול בחיות  
     
מסלול וולדורף- אנתרופוסופי-בית חינוך במדבר
   
דובי דגאי רכז מסלול וולדורף 052-3533686
ניצן סמץ דגן מזכירת מסלול וולדורף 050-7459270
דפנה טבע יועצת מסלול וולדורף 054-5412237
פאולה ארמוזה מחנכת א'3 וולדורף  
עידן יהב מחנכת ב'3 וולדורף  
זהבי שחר מחנכת ג'3 (וולדורף)  
גלבוע ליאת מחנכת ד'3 (וולדורף)  
דפי תגל מחנכת ה'3 (וולדורף)  
קטיה שרביט שץ מחנך ו'3 (וולדורף)  
ליאורה פוליקר מורה לאנגלית ה'-ו'-ו'וולדורף  
ליסה רבינס מורה לאנגלית ד'-ו'וולדורף  
מור פישמן    
לאה מור אנגלית ז'-ח וולדורף  
נדב טורי מורה למתמטיקה  
רויטל שיר מורה למוסיקה – וולדורף  
יותם קופלניק מורה לנגרות וולדורף וסייע א'-ב  
יעל ברוך מורה לתפירה וולדורף  
טואי אברהם סייעת מלאכה  
מירב בן סימון וילקנסקי מורה לאומנות  
קרן תמיר אוריתמיה  
הגר ברעם מורה לערבית-וולדורף  
ענת לזר מורת שילוב והוראה מתקנת  
לילי סולומונוב מקהלה  
אורית לב רן מלאכה וולדורף  
עינב גורן הוראה פרטנית א'-ג'  
עדי חודוש תפירה  
עדן שחר סיוע ב ומלאכה  
הגדרות כלליות כניסה למערכת